Roa a 314 dní

7. července 2014 v 13:14 | Roa |  protože brokolice
Citím silnou morální povinnost podělit se s vámi o tom, co jsem těch jedenáct měsíců prováděla. (No dobře, možná to není morální povinnost, pravděpodobně jen prostě ráda píšu sama o sobě, he.) Co se změnilo a co ne, co plánuju s blogem..., takže to v podstatě bude další informační článek bez umělecké honoty, na kterou určitě už stojíte frontu.1. K té umělecké hodnotě tohoto blogu ve dnech budoucích... nedokážu říct, jak to dopadne s těma mýma slavnýma básničkama, protože upřímně za tu dobu bez blogu jsem napsala asi jen dvě někdy v žáří - takže chvilku po zrušení Teorie - a potom už nic. Žádná báseň po více než třičtvrtě roku. Vlastně jsem tak nějak úplně zapomněla, že jsem nějaké básně vůbec psala. Vzpomněla jsem si tento pátek, když jsem uvažovala nad obnovením blogu. Takže se buďto do toho znova dostanu (což je dost možné, protože mé poetizování je nárazová činnost, která trvá cca pět minut, takže bych měla být schopna něco málo vyplodit (a pokračovat v tom v pravidelnýh intervalech), ale pokud se tak nestane, tak pápá poezie. (Počkat, v lednu jsem napsala haiku!)

2. Pamatujete si na můj příběh/knížku/nebo-tak-něco? V době, když jsem skončila s blogem, to mohlo mít tak cca 80 stránek. Dneska 253. Trochu se to rozrostlo, i když předpokládám, že kdyby byl na mém místě někdo jiný, patrně by to už měl hotové. Já jsem, odhaduju, zhruba v půlce. A hrozně mě to baví, takže očekávejte, že se z rubriky Malý kousek Darleni stane Sakra velký kus Darleni, který zmutoval do obrovských rozměrů, takže to všichni raadši budeme ignorovat, ok?.Teď vážně, očekávám, že sem toho budu přidávat dost (i když si zatím nejsem úplně jistá, co přesně to bude, proto chci, aby to zaujalo, a přijde mi, že reálie toho schopny nejsou. Možná to skončí jen u přidávání obrázků o Darleni, které jsem nakreslila, he).

3. Během těch jedenácti měsíců jsem také viděla víc seriálů (a filmů) a přečetla víc knih, než za celý svůj život dohromady. (Teda aspoň mám takový pocit.) No, každopádně mám v plánu na obojí napsat několik recenzí (např. seriál Shameless, trilogie Divergence, Hvězdy nám nepřály aj.), ale ještě jsem nikdy nic takového nepsala, takže bude trvat nějakou dobu, než to vypracuju. Každopádně, máte se na co těšit, protože pokud mě znáte z dřívějška, možná si pamatujete, jak nemilosrdná dokážu být, co se týče logických chyb a morálních kiks, které odchytím (viz. dvě poslední jmenované).

4. Patrně sem přibyde pár stěžujích si článků ohledně sexismu/rasismu/homofobie/blců a... no, tak jako obvykle.


Teď ta osobnější část plná irelevantních informací, třeste se (a pro vlastní dobro nečtěte):
  • Naučila jsem se dělat drdol. Přirozeně jsem se to naučila v momentě, kdy už jsem si na tvé své vlasy už skoro sedala, protože jsou vážně dost (DOST) dlouhé.
  • Prošla jsem si dost blbým obdobím, o kterém pravděpodobně ještě něco napíšu, takže chňá.
  • Dost jsem se polepšila v angličtině a naučila se mluvit (protože v naší skupině angličtiny jsem asi nejlepší a i kdybych nebyla, ty děcka se bojí cokoli říct, takže s profesorkou konverzuju jen já. Ale jsem jim za tu jejich vděčná, protože pro mě je to vlastně výhoda. Jsem zlá).
  • Přestala jsem si barvit hlavu na červeno a jsem znovu přirozená brunetka. Vypadám jak asiat.
  • Mám nahraných 238 hodin Skyrimu (PC hra) a hm... taky čekejte článek.
  • Byla jsem demokraticky přinucena, abych se stala vůdcem tajné skupiny Tajná brokolice, což je tajno tajný spolek mých kamarádů, kteří taky píčou nějaký příběh. Jsme takový neoficiální městský spolek začínajících náctiletých spisovatelů. (Bože, to zní vážně směšně.)
  • Mám opar a mám se fajn. (Tyto dvě věci spolu vůbec nesouvisí, mimochodem.)
Roa

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Infinity Infinity | Web | 16. července 2014 v 12:12 | Reagovat

Mně podle tohoto článku přijde, že jsi mnohem spokojenější, než před rokem. Tolik novinek z tvého života!

Budu se těšit na Darlenu, básničky, recenze, obrázky, prostě na všechno, co tu postneš. :-)

Tajná brokolice? To zníš skvěle. :D

2 Bývala jsem Skřítek Bývala jsem Skřítek | 20. července 2014 v 20:38 | Reagovat

Ahoj.
P.S.: Kdybych byla na tvém místě JÁ, měla bych těch stránek takových... třicet. Depresivní.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama