A tak sedmého dne...

6. července 2014 v 19:51 | Roa |  protože brokolice
Je to skoro rok, co jsem tento blog ukončila. Respektive 314 dní, což je jedenáct měsíců, během kterých jsem střídala jeden blog za druhým s tím, že vydržím a že ten další nový blog bude stejně dobrý a stejně výjimečný jako Teorie (zní to namyšleně, ale je to tak. Teorie byla sakra boží, teda aspoň pro mě). Jenže nebyl. Teorii se nikdy nic ani trošinku nepřiblížilo, každý blog tak za měsíc zkrachoval, protože mě to nebavilo a protože - to hlavně - to prostě bylo divný.

Nicméně, hmm, jsem tak nějak zpátky. (Očividně, jinak bych tenhle článek v prvé řadě vůbec nepsala.) Ale nevím, jestli to vydržím a jestli třeba za měsíc zasej přestanu s blogováním a pak o mně další dva měsíce neuslyšíte, pak sem zase hodím nějaký bezvýznamný článek a na pár týdnů se odmlčím ...a tak dále. Rozhodně nic neslibuju.

Vlastně bych spíš měla slibovat ten depresivní scénář, kdy tento blog zase skončí neaktivní, protože to je vážně mnohem pravděpodobnější, ale nakonec vám asi neslíbím ani jedno.

Asi se necháme překvapit, jak vy, tak i já. Protože nemám sebemenší páru o tom, co by se tak mohlo stát.

(Tohle je rozhodně ten nejdivnější a nejtrapnější blogově reinkarnační článek, jaký kdy byl napsán. A taky asi nejkratší, sorráč.)

Roa
Chňá

Taky vám tak blbne
zobrazování blogů?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Infinity Infinity | Web | 7. července 2014 v 10:51 | Reagovat

Celých 314 dní jsem čekala, až se tu zase objevíš, protože tvoje další blogy jsem nenašla a nikdy na ně nenarazila. Hrozně mi tvoje články chyběly, nedávno, když jsem si procházela moje oblíbené blogy, jsem si na ten tvůj vzpomněla a zastesklo se mi. :)
Takže doufám, že už si to tady s tím nerozmyslíš a zůstaneš tu a budeš psát, psát a psát! :D

Snad si na mě ještě pamatuješ. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama